Psycholog online i porady psychologiczne
mgr Sandra Święch

Psycholog, Psychoterapeuta

Psycholog, dyplomowana psychoterapeutka. Absolwentka Psychologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz atestowanych studiów podyplomowych w psychoterapii, organizowanych przez Medyczne Centrum Kształcenia Podyplomowego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Członek Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
Doświadczenie zawodowe zdobyła odbywając liczne staże i praktyki w ośrodkach zajmujących się psychoterapią i pomocą psychologiczną, m.in. w Ośrodku Leczenia Nerwic i Zaburzeń Odżywiania Dąbrówka w Gliwicach.

Od ośmiu lat pracownik Dziennego Oddziału Psychiatrycznego Szpitala Powiatowego, gdzie zajmuje się diagnozą psychologiczną, psychoterapią indywidualną i grupową, prowadzi treningi oraz warsztaty psychologiczne. Posiada doświadczenie w pracy z pacjentami z kręgu zaburzeń depresyjnych, nerwicowych, odżywiania, psychotycznych.
Podczas pracy w Oddziale Neurologicznym i Zakładzie Opiekuńczo – Pielęgnacyjnym, pomagała osobom chorym somatycznie, neurologicznie i terminalnie.

Terapię prowadzi w nurcie psychodynamicznym, a także przy wykorzystaniu technik z innych podejść teoretycznych.
By jak najskuteczniej pomóc klientowi, systematycznie korzysta z porad certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

W Centrum Pomocy Psychologicznej i Psychoterapii „Syntonia” zajmuje się udzielaniem konsultacji psychologicznych dla osób dorosłych, w formie on line.

Prowadzi również prywatną praktykę w gabinecie psychologicznym „Latarnia”
– więcej informacji na stronie: www.psycholog-psychoterapia.com.pl


Obszary pomocy:
Zaburzenia nastroju / depresyjne, nerwice, lęk, stres, objawy psychosomatyczne, zaburzenia osobowości, psychozy, anoreksja, bulimia, sytuacje kryzysowe, trudności w relacjach interpersonalnych, brak pewności siebie, problemy emocjonalne, problematyka rodzinna, zawodowa, rozwój osobisty.

Formy komunikacji:
- wiadomość e-mail
- Czat
- telefon

Dane kontaktowe:
Telefon 660 435 291
e-mail: psycholog.online-swiech@psycholog.slask.plPowrót do zamawiania porady psychologicznej